اطلاعات تماس

تماس با ما

آدرس

تهران، خیابان پاسداران، نبش بهارستان نهم، مجتمع بهارستان، طبقه سوم، واحد 15


مشهد، احمدآباد، بلوار ابوذر غفاری 31، پلاک 129، واحد 2

تلفن

09151678177

فکس

05138471109

info@ranadesign.ir

خدمات

طراحی سوپرمارکت

ما معتقدیم که طراحی و ساختار دکوراسیون هر فروشگاه بایستی به تنهایی نقش تبلیغات موفق را برای آن فروشگاه ایفا کند و با مشتری سخن بگوید، مشتری را به سمت کالای مورد نیازش راهنمایی و هدایت کند، دسترسی آسان به کالاها را برای او امکان پذیر سازد و غریزه ی زیبایی شناختی و زیبایی پسندیِ مشتری را به بهترین شکل ارضا نماید.

در مجموعه ی دینا، ما با هدف طراحی و برپا نمودنِ فضایی با چنین ویژگی هایی گرد هم آمده ایم تا با ارائه ی خدمات طراحی، تأمین تجهیزات، مونتاژ، نصب و راه اندازی فضاهای فروشگاهی مانند فروشگاه های خرده فروشی (هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها)، رستوران ها و کافی شاپ ها، قنادی ها و … نقش تعیین کننده ای در رونق و توسعه ی صنعت خرده فروشی ایفا نماییم.

چرخ خرید

ما بر این عقیده ایم که تأمین و تجهیز فضای هر فروشگاه یا کسب و کاری، در صورتی که بر اساس ویژگی ها، ابعاد، موقعیت، و ساختار آن فضا و متناسب با اهداف ترسیم و تعیین شده برای آن کسب و کار در نظر گرفته شود، نقشی تعیین کننده در موفقیت و سودآوری آن خواهد داشت، و ما در این حوزه از تجربه و تخصص بالایی برخورداریم.

در تمام مراحل راه اندازی فروشگاه، رستوران یا هر نوع کسب و کار، تیم متخصص و مجرب ما در کنار شما خواهند بود. اطمینان شما از تجسم و عینیت یافتنِ تصویری که از کسب و کارتان در ذهن خود ترسیم نموده اید و رضایت شما از تحقق نهاییِ ایده ی کسب و کارتان، هدفی است که در مرحله به مرحله از این همراهی و حضورِ وظیفه شناسانه و سخت کوشانه دنبال می کنیم.

طراحی و ترسیم تصویر ذهنی شما و اجرای دقیق آن بر اساس استانداردها و اهدافی که برای کسب و کارتان در نظر گرفته اید، تأمین یخچال، قفسه ها، دکوراسیون و سایر لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای فروشگاه با کیفیتی مثال زدنی، و راه اندازی کسب و کار شما مطابق با طرح و ساختار مورد نظرتان، اقداماتی هستند که با دقت و حساسیت بالا تا مرحله ی نهایی دنبال میکنیم.

اگر میخواهید در کسب و کار خود تحولی شگرف را رقم بزنید، کافیست با ما همراه شوید.