اطلاعات تماس

تماس با ما

آدرس

تهران، خیابان پاسداران، نبش بهارستان نهم، مجتمع بهارستان، طبقه سوم، واحد 15


مشهد، احمدآباد، بلوار ابوذر غفاری 31، پلاک 129، واحد 2

تلفن

09151678177

فکس

05138471109

info@ranadesign.ir

درباره ما

همگام با گسترش فرهنگ و آداب مصرف گرایی در میان مردمان جوامع مختلف، گرایش مردم به تنوع در کالاهای مصرفی، سهولت در دسترسی به آنها و امکاناتی که فرآیند گاهاً استرس زای خرید را به تجربه ای لذت بخش تبدیل کنند روز به روز افزایش می یابد. از سوی دیگر، افزایش روزافزون جمعیت و در نتیجه افزایش الزام به تأمین مایحتاج مردم، منجر به این شده که فعالان صنعت خرده فروشی، همراه با افزایش شعبات خود برای دسترسی بیشتر به تعداد بالاتر مشتری، که به سهم خود فرصت های سودآوری بسیاری را نیز فراهم میکند، از فناوری های روز برای بهبود کیفی و کمی خدمات به مشتریان و جلب رضایت آنها و در نتیجه موفقیت و رونق بیشتر خود استفاده کنند.

در این راستا، طی سال های اخیر، شاهد پیشرفت های چشمگیری در عرصه ی تجهیزات، ملزومات و دکوراسیون داخلی و خارجی فروشگاه های خرده فروشی بوده ایم که به پشتوانه ی این پیشرفت ها، هم در زمینه ی زیبایی و جذابیت فضاهای فروشگاهی، و هم به لحاظ فنی و کاربردی، به تحولات تأثیرگذاری در این حوزه دست یافته ایم.

تجهیزات فروشگاهی

رانا دیزاین به عنوان یکی از فعالان پیشگام و موفق در حوزه تأمین و تجهیز فضاهای فروشگاهی، از جمله هایپرمارکت، سوپرمارکت، قنادی، رستوران، کافی شاپ و …، توانسته حرف های تحول آفرینی در این حوزه بزند. طراحی دو و سه بعدی فضاهای فروشگاهی، تهیه و تأمین سازه ها و لوازم مورد نیاز، برنامه ریزی اجرایی و اجرای طراح های تأیید شده توسط مشتریان، طراحی و ساخت و نصب قفسه ها و دکوراسیون فروشگاهی بر اساس برنامه و اهداف تعیین شده برای کسب و کار، تأمین و نصب یخچال های فروشگاهی و سیستم های تبرید و سرمایشی باکیفیت و بادوام و تولید و عرضه ی چرخ های خرید فروشگاهی از جمله خدماتی هستند که رانا دیزاین مفتخر به ارائه ی آنهاست.

ما در رانا دیزاین معتقدیم که از طریق تجهیز هر کسب و کار با تجهیزات و لوازم باکیفیت، طراحی متمایز فضا و دکوراسیون کسب و کار هماهنگ با اهداف تعیین شده برای آن، و استفاده از یخچال ها و سیستم های تبرید و سرمایشی و چرخ های خرید فروشگاهی باکیفیت و منطبق با فناوری روز، میتوان علاوه بر جذابیت ظاهری و ارضای حس زیبایی شناختی مشتریان، کارایی و سطح کیفی خدمات ارائه شده به آنها را نیز افزایش داد و با آسان و لذت بخش تر کردن فرآیند خرید، مشتریان بیشتری را به فضای کسب و کار جلب و جذب کرده و میزان فروش و احتمال موفقیت و رونق کسب و کار را افزایش داد.

ما در رانا دیزاین، چشم انداز گسترده و متمایزی را برای مشتریانمان ترسیم و اجرا میکنیم و بر این باوریم که تنها در سایه ی موفقیت مشتریانمان است که میتوانیم به آینده ای درخشان و سرشار از موفقیت برای خود، مشتریان و صنعت خرده فروشی کشور عزیزمان امیدوار باشیم.