اطلاعات تماس

تماس با ما

آدرس

تهران، خیابان پاسداران، نبش بهارستان نهم، مجتمع بهارستان، طبقه سوم، واحد 15


مشهد، احمدآباد، بلوار ابوذر غفاری 31، پلاک 129، واحد 2

تلفن

09151678177

فکس

05138471109

info@ranadesign.ir

طراحی هایپر مارکت / سوپرمارکت

طراحی سه بعدی

 

امروزه تنوع بالای دکوراسیون و تجهیزات در فروشگاه ها و هایپرمارکت ها با چنان سرعتی در حال گسترش است که با قرار دادنِ گزینه ها و حق انتخاب های گوناگون پیشِ پای مشتریان، به شکل گیری فضای رقابتی در میانِ این دسته از فروشگاه ها منجر شده است.

در سایه ی شکل گیریِ چنین فضایی، ایده های نو و فناوری های نوین در عرصه ی لوازم و تجهیزات فروشگاهی و صنعتی بال پرواز را برای پیشرفت روزافزون گشوده اند تا علاوه بر ظاهر و نمایی زیبا و جذاب، راحتی و سهل الوصول شدن خدمات را برای مشتریانی که به فروشگاه ها مراجعه میکنند به ارمغان آورند.

این مطلوب تحقق نمی یابد مگر اینکه ایده ی خلاقانه و نوینِ اولیه که برای شکل و کیفیت سازه ها و ساختارهای فروشگاهی شکل میگیرد، به شکلی نزدیک به واقعیت طراحی و ترسیم شود تا صاحب یا مدیر کسب و کار، محصول نهایی و صورتِ تجسم یافته ی ایده ی خود را با کیفیتی مطلوب و ملموس مشاهده کند و ابعاد مختلف آن را مورد ارزیابی قرار دهد پیش از آنکه به واقع دست به اجرای این ایده ی ذهنی بزند.

در رانا دیزاین ما با استفاده از فناوری طراحی سه بعدی، به نوعی الگوی پیش- تولید از ایده ی ذهنی شما در خصوص کسب و کارتان می رسیم تا پیش از اجرا و تجهیز فضای کسب و کارتان، ابعاد مختلف آن را مشاهده و لمس نمایید.

ما معتقدیم که تجسم خلاقانه ی هر ایده ی ذهنی در فضایی سه بعدی، میتواند مسیر پیشِ رو برای تحققِ موفقیت آمیز آن را هموارتر نماید، چنان که تاکنون تجربیات ما مُهر تأییدی بر این اصل بوده است.

صرف نظر از اینکه قصد راه اندازی فروشگاهی کوچک، متوسط یا هایپرمارکت، رستوران، کافی شاپ، قنادی یا هر کسب و کار دیگری را دارید، کافیست ایده ی خود را با طراحان متخصص و مجرب ما مطرح کنید تا با ارائه ی نمایی سه بعدی از تصویر ذهنی تان، الگویی همه جانبه از آن را برایتان به نمایش بگذارند.

برخی پروژه های طراحی هایپر مارکت

پدیده شاندیز مشهد

این پروژه با مساحت تقریبی ۱۷٫۰۰۰ متر مربع واقع در ۲۶ کیلومتری جنوب غربی شهر مشهد واقع شده است . از محصولات استفاده شده در این هایپر میتوان به انواع یخچال های صنعتی از شرکت اکمی کولانت اشاره کرد.

هایپر مارکت حامی کالا – مشهد

     این پروژه با مساحت تقریبی ۲۰۰۰ متر مربع واقع در شهر مشهد می باشد . کاربری اصلی این شعبه همانند دیگر شعبات حامی کالا شامل : سوپر مارکت ، پوشاک ، آرایشی و بهداشتی و …

تجهیزات استفاده شده در این شعبه هم شامل قفسه های فروشگاهی ، انواع قفسه میوه و سبزیجات و صندوق فروشگاهی و چرخ فروشگاهی می باشد که تماماً از محصولات شرکت مونوشلف می باشد .

هایپر مارکت هایپرمی – مشهد

فروشگاه باما – مشهد